Kullanım Şartları

Gorevliyazar isimli bu blog sitesi Ferhat Uğur BAYRİ'ye ait olup bizzat onun tarafindan yönetilmektedir. Bu siteye erişen yada bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler aşağidaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.
İçerik
Gorevliyazar'da yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat Ferhat Uğur BAYRİ tarafından gorevliyazar için oluşturulmuştur ve haklı saklıdır.
Bu yazi : gorevliyazar'dan alınmıştır.
Kaynak : gorevliyazar
Eğer üstteki şartları kabul edip uygulamaz iseniz 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince her türlu hukuki yaptırımları uygulama hakkımız vardır. 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunu'nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.
Yorumlar
Gorevliyazarda yer alan yazılara yorum yaparken aşağıda belirtilen koşulları baştan kabul etmiş sayılmaktasınız.
Gorevliyazar'da yapılan yorumlar hiçbir denetimden geçmeden yayınlanmaktadir. Bu nedenle yapılan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğunu kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai münhasiran yorum yapan kullanıcıya aittir. Kullanıcıların yaptığı yorumlar genel ahlaka, yürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallarına ve gorevliyazar'ın genel yorum kurallarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarıya maruz kalmadan silinebilir.

Bizi Takip Edin

İzleyiciler

ÜYELER

Bumerang - Yazarkafe